ANPING MILESEN METAL NET ÜRÜNLER CO., LTD

Kalite, zamanında teslimat ve zamanında cevap bizim her zaman ilk işimiz

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

ANPING MILESEN METAL NET PRODUCTS CO., LTD

Ürün yüksek kalite ve güvenlik olduğundan bu fabrikanın uzun vadeli ortağıyım. Personelim ve müşterilerim, ürünlerinin düşük uzama ve yüksek gerginlik özelliğini takdir ediyor.

—— Jacob Billy

Sizinle işbirliği yapmak gerçekten iyi bir deneyim. Umarım her zamanki gibi iyi olmaya devam eder.

—— Alan

Örnekleri aldık. Ürünler büyük, gelecekte daha fazla işbirliği için sabırsızlanıyoruz.

—— David

Satış müdürü çok güzel, sundukları sürekliliği de çok beğeniyorum. Bu soruyu çabucak cevapladılar. Teşekkürler!

—— Linda

Ben sohbet şimdi

ANPING MILESEN METAL NET PRODUCTS CO., LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : MILESEN
No. Çalışanları : 50~60
Yıllık satış : 1000000-1500000
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 90% - 100%
2011 yılında kurulan Anping Milesen, Anping'te uzman tel örgü ürünleri üretmektedir. Bu, 12 yıldan fazla iş tecrübesi ile uluslararası işletmelerde tel örgü uzmanları tarafından işletilen ve yönetilen yalın bir ekip çalışmasıdır; 15 yılı aşkın bir süredir dokuma ve kalite kontrolünü, çoğu profesyonel tesiste eğitilmiş ve çalışmıştır.

Dokuma hasır, paslanmaz çelik dokuma hasır, galvanizli dokuma hasır dahil ana ürünlerimiz; düz çelik dokuma hasır; Bakır örgü ve örgü daha imal öğeleri: Dilme örgü ve örgü diskleri; Kare Örgü: Mesh 1-- Mesh 635, en iyi Hollanda Örgü Hasır 2800mesh; 3m genişlik, ışık masası imalat ve muayene süreci ile kullanılabilir; Paslanmaz Çelik ve diğer özel alaşımlar Geri Hollandalı dokuma hasır, plastik endüstrisinde sıcak bir üründür.

Dokuma tel kumaş malzemesi ve örgü tasarımlarının çeşitliliği, bu malzemenin çok yaygın ve çok yaygın olmayan uygulamalarda kullanılmasına izin verir. Bu filtreler / süzgeçler, gaz difüzyonu, susuzlaştırma, brülörler, havalandırma ve Nox ekranlar, boyutlandırma / eleme, kurutma ve çok daha fazlasını içerir. Paslanmaz çelik tel örgü madencilik, kimya sanayi, gıda sanayi ve ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Paslanmaz çelik dokuma tel örgü, filtreler, süzgeçler, sepetler, elekler, ayırıcılar ve sorters gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Dokuma tel örgü hem hassasiyet hem de mukavemet gerektiren uygulamalar için ideal seçimdir. Bu gelişmiş malzeme çeşitli alaşımlarda ve rulolar, kesilmiş parçalar ve özel boyutlar gibi formlarda mevcuttur. Örgü türleri arasında düz, dimi, Hollandalı, Hollandalılar ve Hollandalılar ters çevrilmiştir.

İletişim bilgileri
ANPING MILESEN METAL NET PRODUCTS CO., LTD

Tel: 86-318-8098396

Faks: 86-318-7997879

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)