Bizimle iletişim kur
Angela

Telefon numarası : 15733178521

Naber : +8615733178521

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory

Anping Hengbao donanım hasır ürünleri fabrikası, 14 yıllık yerli üretim ve satış, 12 yıllık ihracat tecrübesi ile "Garantili Kalite ve İyi İtibar" politikasını takip ederek müşterilerimize iyi ürünler ve hizmetler sunuyoruz. Sizinle işbirliği yapmak ve uygun bir zamanda fabrikamıza ziyaretinizi memnuniyetle karşılıyoruz.

  • Anping Hengbao hardware wire mesh products factory
  • Anping Hengbao hardware wire mesh products factory
  • Anping Hengbao hardware wire mesh products factory
  • Anping Hengbao hardware wire mesh products factory
  • Anping Hengbao hardware wire mesh products factory
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, Şirket ticaret
Markalar HB No. Çalışanları 50~100
Yıllık satış 50million-100million Yıl kurulan 2007
İhracat p.c < 10%
Giriş

2007 yılında kurulmuştur. 14 yıldan fazla bir geçmişe sahiptir. 60'tan fazla ülkeden müşterilerimiz, müşterilerimiz için profesyonel hizmetler ve en kaliteli ürünler sunuyoruz, ana ürünlerimiz: paslanmaz çelik tel halat örgü, inox kablo webnet, zincir bağlantı perde, zincir sineklik perde ve dekoratif örgü. Doğu Anping İlçesi Endüstri Parkı Bölgesi, Çin'in ünlü Hasır Ülkesi. Firmamız 40,00 m2 arsa alanına, 11.00 m2 inşaat alanına ve 1.500 m2 1W-Sınıf temiz atölyesine sahiptir. 13 yılı aşkın gelişme ile müşterilerimizle iş yaparken "En İyi Kalite, Zamanında Teslimat, Uygun Fiyat ve Mükemmel Hizmet" vizyonunu takip ettik. Müşterilerimizden kaliteli ve yüksek bir itibar ile değerlendirme kazandık. Fabrikamızı ziyaret etmenizi içtenlikle memnuniyetle karşılıyoruz ve hem yurtiçinde hem de yurtdışında müşterilerle uzun vadeli iş ilişkileri kurmak istiyoruz.

Çin Anping Hengbao hardware wire mesh products factory şirket Profili 0Çin Anping Hengbao hardware wire mesh products factory şirket Profili 1

Geçmiş

Anping Hengbao donanım hasır ürünleri fabrikası, seri hasır ve endüstriyel tel ihracatçısı ve üreticisidir.Firmamızın ana ürünleri: çeşitli malzemeler, Jiletli Tel, çit tel örgü, hayvanat bahçesi örgü, halat örgü, kuş kafesi örgü, altıgen taş kafes/ağ ve zincir bağlantı çit, paslanmaz dekoratif örgü ve binlerce ürün özelliği.Eksiksiz özelliklere ve gelişmiş kaliteye sahip ürünlerimiz ağırlıklı olarak Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Güney Kore, Belçika ve bazı Güneydoğu Asya ülkeleri ve bölgelerine ihraç edilmektedir.Tedarikçilerle uzun vadeli ve dostane ilişkiler kurduk, yurtiçi ve yurtdışındaki kullanıcıların güvenini kazandık.

Çin'deki yerli hasır topraklarında bulunan kafeslerimiz, uygun fiyatlarla yüksek kalitededir.ISO9001 Kalite Standartlarına göre metal hasır üretip tedarik ediyoruz.Ürünlerimizin %90'ı ihracat içindir ve ABD, Almanya, Japonya, Kanada, Güney Kore ve diğer ülke ve bölgelerde iyi satılmaktadır.

Biz bir set üretim, işleme, satış, inşaat, ekran üretim ve kurulum tek elden kurumsal biri olarak. Firmamız teknik yenilik, bilimsel yönetim, dürüst yönetim konusunda ısrar ediyor, yeni teknoloji üretimi yeni teknoloji ekipmanlarının tanıtımına dikkat ediyor, standartlaştırılmış üretim yapar, ISO9000 uluslararası kalite yönetim sistemini benimser, hammadde alımı, üretim yönetimi, ürün testi vb. gibi önemli bağlantıları sıkı bir şekilde kontrol eder, ürün kalitesini sağlar, müşterinin güvenini kazanır.

Çin Anping Hengbao hardware wire mesh products factory şirket Profili 0

Hizmet

Tecrübeli
Korkuluk, güvenlik ağı, yeşil duvar, hayvanat bahçesi muhafazası gibi birçok projeye hizmet etti. 12 yıl esnek kablo Mesh OEM ve ODM.
Müşteri servisi
Müşterinin tasarımı analiz etmesine yardımcı olun, kesin ihtiyaçları bulun. Optimum üretim planları yapın.Kontrol veya test için küçük ücretsiz numuneler sağlıyoruz
Hassas Boyut
Mesh. belirli düzensiz panelin potansiyel toleransını açıkça bilin.makul bir üretim planına sahip olun. 100% Kurulum Garantisi.

 

Çin Anping Hengbao hardware wire mesh products factory şirket Profili 0

Ekibimiz

Profesyonel satış, üretim, muayene, paketleme ve teslimat ve satış sonrası servis ekiplerimiz var.

 

Çin Anping Hengbao hardware wire mesh products factory şirket Profili 0