Bizimle iletişim kur
Angela

Telefon numarası : 15733178521

Naber : +8615733178521

Üretim hattı
  • paslanmaz çelik kablo ağı
  • paslanmaz çelik tel halat örgü

 

Anping Yuntong Metal Hasır Products Co., Ltd. paslanmaz çelik hasır profesyonel bir üreticisidir.Ürünler, hayvanat bahçesi çitleri, hayvan kafesleri, kuş kafesleri, stadyumlar, bina koruma, sirkler, park manzaralı alanlar, bitki yeşillendirme ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Paslanmaz çelik halat ağı, müşterilerin gerçek ihtiyaçlarına göre tasarlanabilir ve üretilebilir.Teknik personelimiz, müşterilere kurulum şemaları, boyutlar ve özellikler gibi teknik destek sağlayabilir.
Fabrikamız kaliteyi hayat olarak kabul eder, "ince, sıfır hata" kalite politikasına bağlı kalır, her ürünün her bir prosesini birlikte kontrol eder ve fabrikadan çıkmadan önce ürün ve şekil ambalajını sıkı bir şekilde denetler.Niteliksiz ürünler bulunursa, kalite kontrol departmanı atık yapma hakkına sahiptir, bu da fabrika operatörlerinin ürünlerin kalitesine özel önem vermesini sağlar.Azmimiz yerli ve yabancı müşteriler tarafından güvenildiğinden, aynı sektörde iyi bir kurumsal imaj da oluşturmuştur.
Şirketimizin kuruluşundan bu yana proaktif ve yenilikçi olduk, iyi bir kurumsal itibara sahip olduk, yerli ve yabancı müşterilerden oybirliği ile övgü aldık ve ürünlerimiz Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Japonya, Güney Kore, Güneydoğu'ya ihraç edildi. Asya ve diğer yerler.

 

 

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory fabrika üretim hattı 0

 

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory fabrika üretim hattı 1

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory fabrika üretim hattı 2

 

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory fabrika üretim hattı 3

OEM / ODM
  • paslanmaz çelik kablo ağı
  • X Eğimli paslanmaz çelik kablo ağı

Paslanmaz çelik tel halat ağları, müşteri spesifikasyonlarına göre kendi fabrikamızda üretilmektedir.
Bu, şekil ve boyutta herhangi bir sınırlama olmadığı anlamına gelir.Webnet'in ağ yönelimi istendiği gibi seçilebilir, ancak geometrik şekiller için tipik olarak dikey veya yatay olarak düzenlenir.
Ek olarak, ss halat örgüsü RAL spektrumunun tüm renklerinde temin edilebilir.
Renkler, ağı mimari bir tasarım öğesi olarak vurgulayabilir veya çevreleyen yapıya sorunsuz bir şekilde entegre olmasını sağlayabilir.
Hayvanat bahçesi muhafazaları veya top durdurma çitleri için siyah bir boya, ağın insan gözünün fark etmesini daha da zorlaştırmaya yardımcı olur.

 

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory fabrika üretim hattı 0Anping Hengbao hardware wire mesh products factory fabrika üretim hattı 1

Ar-Ge
  • esnek paslanmaz çelik kablo ağı
  • PVC kaplı inox kablo webnet

Firmamızda 5 Kişiden Fazla Ar-Ge Mühendisi bulunmaktadır.

 

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory fabrika üretim hattı 0Anping Hengbao hardware wire mesh products factory fabrika üretim hattı 1Anping Hengbao hardware wire mesh products factory fabrika üretim hattı 2

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory fabrika üretim hattı 3